ZALOGUJ SIĘ I ZOBACZ CENY HURTOWE PRODUKTÓW

Warunki zwrotu i wymiany towaru

Prawo do odstąpienia od umowy

Informujemy, że mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

  1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno, lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części,

  2. w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy lub w posiadanie ostatniej z rzeczy, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności wielu rzeczy dostarczanych osobno, lub w posiadanie ostatniej partii lub części, jeżeli umowa dotyczyła przeniesienia własności rzeczy dostarczanych partiami lub w części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować "Denim-Tex" Jarmuż Henni Spółka Jawna w Zgierzu, ul. Przędzalniana 14, 95-100 Zgierz łódzkie, NIP: 7322012082, email: dystrybucja@bridle.com.pl, tel.: +48 605 494 653 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

FORMULARZ ZWROTU/REKLAMACJI - POBIERZ

Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu koszt zakupu towarów widniejący na dowodzie zakupu (paragonie) w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu lub rozpatrzenia reklamacji (jeśli Klient reklamujący towar prosi o zwrot kosztów - nie wymianę towaru). Nie zwracamy kosztów związanych z dokonaniem zwrotu zakupionych towarów. Zwrotu płatności dokonamy przelewem bankowym na konto podane przez Państwa w formularzu zwrotu/reklamacji.

W celu dokonania zwrotu/reklamacji należy odesłać zakupione towary wraz z formularzem zwrotu/reklamacji oraz dowodem zakupu na adres "Denim-Tex" Jarmuż Henni Spółka Jawna w Zgierzu, ul. Przędzalniana 14, 95-100 Zgierz łódzkie, NIP: 7322012082

Produkt dodany do ulubionych

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).